درباره مس و مس

About Us

لوگو و تایپ مس و مس

Real-life strategy to reach your goals.

مس و مس به عنوان پلتفرم جامع فروش محصولات مسی فعالیت خود را از سال 1402 آغاز نمود. این مجموعه با همکاری گستره با صنعتکاران، کارشناسان صنایع دستی، تولید کنندگان برتر کشور و گروهی از مجرب ترین متخصصین دیجیتال مارکتینگ سعی دارد تا پاسخگوی همه سلایق در حوزه تولیدات مسی باشد. در این راستا، پلتفرم آنلاین مس و مس متنوع ترین طرح ها از با کیفیت ترین تولیدات مسی را گردآورده تا رضایت مصرف کنندگان گرامی را جلب نماید و همراهی آنان را به عنوان برگ زرینی در کارنامه خود داشته باشد.

We strive for diversity across the globe

محصولاتی که در وبسایت مس و مس قابل مشاهده می­باشد طیف گسترده ای از ظروف کاربردی، ظروف دکوراتیو، ظروف نفیس و کادویی را در بر می­گیرد. علاقمندان به تولیدات سنتی می­توانند از ظروف مستحکم و ماندگار تولید شده در زنجان، مهد صنعت مس ایران، تا ظروف دکوراتیو و پر نقش و نگار تولید شده در پایتخت هنر و فرهنگ ایران یعنی اصفهان را از وبسایت مس و مس تهیه نمایند. این تنوع بینظیر حاصل همکاری با کارگاه های تولیدی و صنعتگران چیره دست در امر تولید صنایع دستی مسی می­باشد که گواه کیفیت بالای محصولات عرضه شده در این پلتفرم آنلاین است. دنیای شگفت انگیز صنایع دستی ایران با تکیه بر تاریخ کهن این سرزمین و مهارت بالای صنعتگران و هنرمندان زینت بخش خانه ها در سرتاسر جهان بوده و اصالت سبک زندگی ایرانی را در خود محفوظ دارند.

تولید سفارشی محصولات به عنوان هدایای نفیس

مجموعه مس و مس جهت تولید سفارشی محصولات به عنوان هدایای نفیس، آماده همکاری با شرکت ها، سازمان ها و ادارات می­باشد. تنوع شگفت انگیز طرح های مجموعه مس و مس در کنار تجربه بیش از دو دهه همکاری با برترین تولید کنندگان کشور ما را قادر ساخته تا پاسخگوی نیازهای سازمان های دولتی و خصوصی باشیم.

 

مس و مس نماد اصالت و یگانگی هنر ایران زمین و سفیر زیبایی و ظرافت فرهنگ ایرانی است. ما امیدواریم با جلب اعتماد و همراهی شما مصرف کنندگان گرامی، نام ایران را بار دیگر بر قله های شکوه و افتخار حک کنیم. مسیر پیش رویمان هر چند دشوار و پر فراز و نشیب، امّا اعتماد شما چراغ راه و همراهی شما دلگرمی ما در طول این مسیر خواهد بود….

We generate results for our customers